دوست عزیز، سلام

در شرکت تایپ آوا، ما آماده انجام پروژه‌ پرزی شما از اقصی نقاط شهر تهران هستیم. با استفاده از نرم افزار مدرن و آنلاین پرزی، شما می توانید مطالب درسی و آموزشی خود را به صورتی کاملا خلاقانه، جذاب و جدید در کلاس ارائه دهید.

پس اگر معلم، استاد، دانشجو یا دانش آموز هستید، فرصت را از دست نداده و با پرزی یک پرزنت متفاوت را تجربه کنید. از طرف دانشگاه های مختلف شهر تهران از جمله: دانشگاه تهران، شهید بهشتی، ایران، شریف، خواجه نصیر، امیرکبیر، آزاد و… می توانید سفارش خود را ثبت نمایید و ما بنابر سلیقه خود شما، پروژه را اجرا خواهیم کرد.

علاوه براین، شما می توانید از نرم افزار پرزی برای معرفی محصولات تجاری، تبلیغات، ارائه سایر خدمات آموزشی و نیز برای اهداف دیگر استفاده کنید.

شما از نقاط مختلف شهر تهران و از محلات گوناگون آن مانند: محله ولنجک، تجریش، دارآباد، ستارخان، سعادت آباد، فرحزاد، پاسداران، ولیعصر، ونک، نارمک، تهرانپارس، شهران، جنت آباد، آرژانتین، سبلان، تهران نو، سلسبیل، جیحون، آزادی، جمهوری، حسن آباد، بهارستان، لاله زار، پیروزی، خاوران، نازی آباد و… قادر به ثبت سفارش به صورت غیر حضوری هستید.

لطفا به سایت ما سری بزنید و در این باره اطلاعات بیشتری کسب کنید. همکاران ما در اسرع وقت و با کمال دقت، پروژه پرزی شما را انجام خواهند داد.

منتظرتان هستیم

انجام پروژه های پرزی و ارائه آن در محیط آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *